Podziel się:

25 listopada – Teatr Art-Re w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiszni Małej (materiał filmowy)

poniedziałek 14th, Listopad 2011 / 19:33 Autor:

urodziny-misia     Kubuś Puszatek i Przyjaciele to tytuł spektaklu jaki zaprezentuje, w naszej Bibliotece,  25 listopada 2011 r. o godz. 17.oo Teatr Art-Re z Krakowa.
     Spektakl jest muzyczną opowieścią o tytułowym Kubusiu Puszatku i jego przyjaciołach: Krzysiu, Osiołku Kłapouchu, Kangurzycy, Króliku, Prosiaczku, Sowie Przemądrzalskiej i brykającym Tygrysku.

     Błyskotliwa muzyka, niezapomniane motywy, atrakcje wynikające z połączenia ożywionego dialogu z publicznością, humor słowny i sytuacyjny, gwarantują wyśmienitą zabawę.
     Jest to przedstawienie interaktywne, które angażuje widzów do współtworzenia akcji. Treść zwraca uwagę na tak ważne w kształtowaniu i wychowaniu dzieci wartości jak: przyjaźń, opiekuńczość, odpowiedzialność, odwaga i tolerancja. (źródło: art-re.pl)
     Studio Małych Form Teatralnych Art-Re gościliśmy już w Wiszni Małej w maju b.r. Wówczas aktorzy przygotowali na występ w Bibliotece przedstawienie p.t. Calineczka wg baśni H.Ch. Andersena. Spotkało się ono z wielkim uznaniem widzów. Jak będzie tym razem będzie można się przekonać już 25 listopada.
     Szczegóły na plakacie, a poniżej materiał filmowy:

  • „Pinokio” w wykonaniu Art-Re podczas występu w Bibliotece Publicznej w Złotowie.

swieto-misia-plakat


"PINOKIO" Art-Re przez 1kris77

Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum