Podziel się:

28 października, Trzebnica – koncert MaseliOnTheRoad

niedziela 16th, Październik 2011 / 23:30 Autor:

maseli     28 października o 20.00, w sali widowiskowej Zespołu Placówek Kultury w Trzebnicy odbędzie się koncert zespołu MaseliOnTheRoad.
     MaseliOnTheRoad (materiał prasowy) to odkrycie polskiej sceny fusion i worldmusic.  Międzykontynentalne estradowe konfrontacje kultur i osobowości. Afro-słowiański miks klimatów i nastrojów.
     Zespół stworzony i prowadzony przez niezrównanego wibrafonistę, wspaniałego kompozytora, zaklinacza czasu Bernarda Maseli.
     W ramach współpracy z producentem i managerem Jeannette Przytulską z KOROTKI MUSIC, projekt został  powołany do życia  jesienią 2010 roku dla podsumowania 25 letniej działalności mistrza i rozpoczęcia kolejnej ,niesamowitej, muzycznej podróży.


     Wiosenna trasa MaseliOnTheRoad 2011 Spring Tour jak błyskawica przecięła nasz kraj. Repertuar i energia zaprezentowane przez zespół podczas koncertów wprawiły słuchaczy w zachwyt, oczarowały. Osobowość i charyzma Bernarda, który pogodą ducha i mistrzowską grą na swoim KATcie  niepodzielnie władał  sceną, wokalne podróże oraz funkowe pochody basu Manou Gallo, afrykańskie opowieści mistrza bębnów djembe Gordona Odametey, puls perkusji Dano Soltisa i czar skrzypiec Mateusza Pliniewicza. Wszystko to razem, w magiczny sposób rozkochuje w dźwiękach, opanowuje wyobraźnię i sprawia że wciąż mamy ochotę na więcej.
     W dniach 26 – 30 października 2011 zespół wyrusza na jesienną trasę. Do zobaczenia na koncertach w Łomiankach, Niemodlinie, Trzebnicy, Międzyrzeczu, Grodzisku Mazowieckim.

Bernard Maseli – KAT midi controller (Polska)
Manou N’Guessan Gallo – bass (Wybrzeże Kości Słoniowej)
Sir Lord Gordon Odametey – instr. perkusyjne  (Ghana)
Dano Soltis – drums (Słowacja)
Mateusz Pliniewicz – viol. (Polska)

www.maseliontheroad.com
www.korotkimusic.pl

Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum