Podziel się:

Galeria Ogrodnicza, wiosenne otwarcie roku – wielkim sukcesem!

niedziela 27th, Marzec 2011 / 21:27 Autor:

Otwarcie Galerii Ogrodniczej "Zielone Centrum"     Pomimo niesprzyjającej pogody spory tłum wrocławian i mieszkańców okolicznych miejscowości już od godziny 8.00 gromadził się przed drzwiami pierwszej w Polsce Galerii Ogrodniczej Zielone Centrum. Koszyków starczyło tylko dla części klientów, jednak kilka minut po g. 9.00 do środka weszli wszyscy. Samochody zapełniły okoliczne miejsca do parkowania, a niektórzy klienci parkowali nawet 800 m od Galerii.

1000 prymulek jak ciepłe bułeczki!

     Zgodnie z deklarowaną w trakcie kampanii reklamowej akcją pierwszych 1000 osób przybyłych na otwarcie Zielonego Centrum otrzymało w prezencie pięknie kwitnącą prymulkę. Prymuli nie wystarczyło do końca dnia. Została jednak zamówiona dodatkowa partia, która została rozdana klientom odwiedzającym galerię również w niedzielę.

Entuzjazm odwiedzających i złośliwość rzeczy martwych.

     Pomimo kłopotliwej sytuacji z kasami, do których niektórzy czekali w kolejce nawet ponad godzinę, Galeria Ogrodnicza spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem klientów. Szczególnie podkreślali wysoką jakość ekspozycji, duży wybór i zdumiewająco niskie ceny roślin.

   – Mieliśmy trochę stresującą sytuację z kasami, gdyż udało się je ostatecznie uruchomić z 40 minutowym opóźnieniem. Poza tym zdarzały się sytuacje, iż niektóre towary nie były rozpoznawane przez system, jednak dyżurujący informatycy i doświadczone koleżanki z innych oddziałów Spółki skutecznie wspierały młodą załogę Zielonego Centrum. Jestem pełen uznania dla pracowników Galerii Ogrodniczej którzy wytrwale i nieprzerwanie pracowali do g. 19.00, gdyż do końca utrzymywała się kolejka do wszystkich kas – mówi Paweł Kolasa prezes HORTICO S.A.

Muzyka na żywo i inne atrakcje.

     Symboliczne uroczyste przecięcie wstęgi odbyło się o godzinie 10.00. W trakcie całego dnia Galerię Ogrodniczą odwiedzali oprócz klientów również zaproszeni goście z branży ogrodniczej, którzy przyjechali z całej Polski. Dla nich przygotowane było specjalne miejsce na antresoli, gdzie można było przez cały dzień spotkać się i porozmawiać z Zarządem firmy HORTICO S.A., która jest właścicielem Galerii Ogrodniczej. W trakcie otwarcia, wśród rozwijających się młodych liści brzóz rosnących w głównej alei Zielonego Centrum rozchodziła się grana na żywo muzyka w wykonaniu zespołu jazzowego Sławek Dudar Quartet. Dodatkową atrakcją były liczne konkursy z nagrodami dla klientów, którzy odpowiadali na pytania o tematyce ogrodniczej.

   - Niesamowite miejsce! Mój mąż nie wytrzymał tłumu i niestety musimy wracać na Małysza, ale ja na pewno przyjadę tu za kilka dni, jak już nie będzie tego zamieszania na spokojne zakupy – mówi pani Alicja, jedna z osób przybyłych na otwarcie Zielonego Centrum.

  – I to jest bardzo dobry pomysł, gdyż nie wszystkie dostawy – w tym wiele ciekawych roślin – zdążyły dotrzeć na czas przed otwarciem, również nie wszystkie towary zdążyliśmy wprowadzić do systemu, gdyż przyjechały do Galerii w piątek wieczorem. To dotyczy np. części ceramiki Rosenthal, przy której zmuszeni byliśmy ustawić tabliczkę „Towar dostępny na zamówienie”. Oczywiście towar dostępny będzie lada moment, jak tylko uporamy się z dokumentami – mówi Filip Kuderski menadżer Galerii Ogrodniczej.

Restauracja Zielona… dla koneserów ogrodnictwa i smacznego jadła.

     Dużym powodzeniem cieszyła się też Restauracja Zielona, która z okazji otwarcia do końca kwietnia udziela wszystkim klientom 20% upustu od rachunku. Pyszne zestawy lunchowe po 16 zł cieszyły się ogromnym uznaniem smakoszy, a formuła „jedz, ile chcesz” wprawiała w zdumienie największych głodomorów. Dla amatorów mocniejszych wrażeń – z racji niskiej temperatury – firma produkująca markowe grille urządziła degustację na parkingu przed Galerią.

 
Otwarcie Galerii Ogrodniczej "Zielone Centrum"

Otwarcie Galerii Ogrodniczej "Zielone Centrum"

Otwarcie Galerii Ogrodniczej "Zielone Centrum"

Otwarcie Galerii Ogrodniczej "Zielone Centrum"

Informacja prasowa.

Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

1 Comments on “Galeria Ogrodnicza, wiosenne otwarcie roku – wielkim sukcesem!

  • Niesamowite miejsce. Fajnie że zbudowali pierwsze w naszej gminie. Widział ktoś te storczyki!? Obsypane kwiatami cymbidium o wysokości 130 cm za 50 zł!

    O artykułach dekoracyjnych nie wspomnę, ale nie mogłem wyciągnąć żony z pomiędzy półek przez godzinę. Super.

    Szkoda że nie mieli na otwarciu w sprzedaży taczek, są walce do trawy, kompostowniki i inne duże rzeczy a taczki nie ma :-(

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum