Podziel się:

Internauci masakrują Ośrodek Zdrowia w Wiszni Małej

poniedziałek 18th, Kwiecień 2016 / 12:36 Autor:

W dniach od 5-30 listopada 2015 r. na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia udostępniono anonimową ankietę p.t. Badanie Satysfakcji Pacjenta Podstawowej Opieki Zdrowotnej POZ. Na terenie całego kraju wypełniło ją 35 147 osób z czego tylko 23 032 osoby podały nazwę świadczeniodawcy.

23 tysiące osób w całej Polsce! Ile z nich pozytywnie oceniło Ośrodek Zdrowia w Wiszni Małej? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że tylko na Dolnym Śląsku jest ponad 1000 placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej a w całej Polsce ponad 10 000. To daje przeciętnie 2,3 głosy na jedną placówkę.

22 lutego b.r kierownik naszej przychodni Pani Bożena Kołpak otrzymuje z Narodowego Funduszu Zdrowia informację, że Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wiszni Małej został dobrze oceniony przez pacjentów.

Ilu pacjentów – tego nie napisano. To wystarczyło jednak aby p. Kołpak w odpowiedzi na pismo interwencyjne (LINK) naszej radnej Marzanny Jurzysty-Ziętek stwierdziła, że jej placówka cieszy się zaufaniem i dobrą opinią wśród pacjentów (LINK).

Zaufaniem i dobrą opinię pacjentów? Na pewno nie tych, których opinie przedstawiam poniżej (uwaga komentarze są osadzone, mogą ładować się trochę dłużej).

Aktualizacja (komentarze, które ukazały się po opublikowaniu powyższego artykułu):


Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum