Uczestnicy:

Uczestnicy sfory rowerowej od czasów powstania                                                                         Klubu Rowerowego „Rowerówka”czyli od 2009 r:

  1. Dorota Olbryt założycielka i uczestnik Klubu Rowerowego
  2. Paulina Leśniak
  3. Paulina Małkiewicz
  4. Aleksandra Wierzbicka
  5. Sylwia Wierzbicka
  6. Marta Klemczyńska
  7. Hadała Daria
  8. Wilk Agata
  9. Michalska Patrycja
  10. Aneta Sabat
  11. Weronika Stoga
  12. Kamila Dolata
  13. honorowy uczestnik pan Dariusz Leśniak
  14. Rafał Janik
  15. Beata Szymańska
  16. Agnieszka Wiech
  17. Adam Kościelniak
  18. Adam Leśniak
  19. Kajetan Olbryt
  20. Michał Łakomski
  21. Izabella Stachurska
  22. Emilia Iwaszuk
  23. Paulina Hadała
  24. Corin Cucina
  25. Weronika Kot
  26. Wiktoria Baczkiewicz
  27. Piotr Konieczek
  28. Bartek Wierzbicki
  29. Anita Poborska
  30. Andrzej Miazga
  31. Agnieszka Budyń
  32. Agata Mielniczek
  33. Grzegorz Gronowicz
  34. Grzegorz Nowak
  35. Damian Kaczkowski
  36. Dominik Płatek
  37. Mateusz Muszyński
  38. Bartek Dudek
  39. Mateusz Mikołowski
  40. Paweł Gawlik
  41. Paulina Myszogląd
  42. Marianna Kabata
  43. Paulina Hadała
  44. Nikola Łakomska
  45. Karolina Gruszecka
  46. Wiktoria Wożniak
  47. Karolina Prostak
  48. Zuzana Galińska
  49. Zoja Bieszczad
  50. Karolina Łagocka
  51. Michał Jaroszewski
  52. Mikołaj Wichliński
  53. Jan Głuch
  54. Dawid Mysza
  55. Maciek Golińczak
  56. Kamil Górski
  57. Dudek Radek
  58. Aleksander Drzazga
  59. Krzysztof Kanar
  60. Dawid Owsiański
  61. Krzysztof Puk
  62. Aleksander Krupiński
  63. honorowy uczestnik pani Joanna Rymarczuk
  64. Marta Rymarczuk
  65. Elżbieta Rymarczuk
  66. Małgorzata Galińska
  67. Natalia Piegońska
  68. Hanna Jordanek
  69. Amelia Szewalie
  70. Lena Sztura
  71. Wiktoria Kluska
  72. Wiktoria Łącka
  73. Julia Guglicz
  74. Natalia Dudek
  75. Julia Woda
  76. Nadolski Marek
  77. Tymon Sornat
  78. Dawid Pachucy
  79. Konrad Bielicki
  80. Krystian Wolny
  81. Sopha MacHugh
  82. Marcel Wożniak
  83. Maja Jarmułkiewicz
  84. Bruno Męzia
  85. Sandra Owsiańska
  86. Sebastian Bogińczuk
  87. Kajetan Krawczyk
  88. Hanna Falińska
  89. Kacper Faliński
  90. Natalia Piegońska
  91. Marcin Szumski
  92. Martyna Wejman
  93. Sebastian Łzarski
  94. Klaudia Wierzbicka
  95. Oliwier Lachowski
  96. honorowy uczestnik pan Zdzisław Wójcik
  97. Maksim Kyrychenko
  98. Rafał Gręda
  99. Nikita Kyrychenko
  100. Nikola Czudziak
  101. Aleksander Połowczuk
  102. honorowy uczestnik Alicja Piegońska
  103. honorowy uczestnik Bogdan Piegoński

 

Dodaj komentarz