Podziel się:

Oficjalne wyniki wyborów: Wójta i do Rady Gminy Wisznia Mała

wtorek 18th, Listopad 2014 / 16:41 Autor:

WYNIKI WYBORÓW WÓJTA

  • BRONOWICKI Jakub Jan (KWW Jakuba Bronowickiego) – 2009 głosów
  • SZYMCZUK Magdalena Ewa (KWW Razem Zrobimy Więcej) – 1513 głosów

 

WYNIKI WYBORÓW DO RADY GMINY WISZNIA MAŁA


OKRĘG NR 1 – Wisznia Mała

  • MIZINIAK Sylwia Katarzyna (KWW Sylwii Miziniak) – 145
  • ZDOBYLAK Zdzisław Stanisław (KWW Jakuba Bronowickiego) – 106
  • MAZUR Bartosz Roger (KWW Razem Zrobimy Więcej) – 48


OKRĘG NR 2 –
Machnice, Pierwoszów, Wysoki Kościół

  • OZIMEK Łukasz Krzysztof (KW Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Wsi) – 122
  • KOWALCZYK Jerzy Waldemar (KWW Sylwii Miziniak) – 38
  • BIENIAS Bożena Janina (Komitet Wyborczy Wyborców Bożeny Bienias) – 33


OKRĘG NR 3 –
Piotrkowiczki, Mienice

  • SYNOWIEC Władysław (KWW Jakuba Bronowickiego) – 121
  • PĘCZEK Marian Jan (KWW Razem Zrobimy Więcej) – 89
  • RZEMIEŃ Katarzyna (KWW PG) – 59


OKRĘG NR 4 –
Strzeszów

  • STAWIŃSKI Piotr (KWW Jakuba Bronowickiego) – 135
  • CZEŚNIAK Zbigniew (KWW Razem Zrobimy Więcej) – 81


OKRĘG NR 5 –
Strzeszów,
Ozorowice

  • KONIECZNA-KUJAWA Dorota (KWW Jakuba Bronowickiego) – 122
  • JAREMA Grażyna (KWW Inicjatywa Obywatelska) – 45
  • DOROSZ Ewa (KWW Razem Zrobimy Więcej) – 32


OKRĘG NR 6 –
Szewce

  • SZKOLNY Tomasz (KWW Razem Zrobimy Więcej) – 80
  • ŁUKASZEK Kazimiera Małgorzata (KWW Jakuba Bronowickiego) – 37


OKRĘG NR 7 –
Szewce

  • OTTENBREIT Małgorzata (KWW Jakuba Bronowickiego)


OKRĘG NR 8 –
Ligota Piękna

  • PUCHACZ Jerzy Teodor (KWW Inicjatywa Obywatelska) – 78
  • BARANIUK Krzysztof Marcin (KWW Jakuba Bronowickiego) – 46
  • WYRWAS Wojciech (Komitet Wyborczy Wyborców Bożeny Bienias) – 45
  • DEJA Juliusz Adam (KWW Razem Zrobimy Więcej) – 17


OKRĘG NR 9 –
Ligota Piękna

  • DRABIAK Janina Elżbieta (KWW „Piękna” Ligota) – 81
  • BELCZYK Agnieszka Jadwiga (KWW Agnes Belczyk) – 76
  • GÓRKA Tadeusz Marian (KWW Inicjatywa Obywatelska) – 47
  • ZIELENKIEWICZ Alicja Sylwia (KWW Alizie) – 25


OKRĘG NR 10 –
Malin

  • SKOTNY Stanisław Andrzej (KWW Razem Zrobimy Więcej) – 157
  • OWSIAŃSKI Franciszek Jan (KWW Jakuba Bronowickiego) – 79
  • KURYŁEK Waldemar Albin (KWW Inicjatywa Obywatelska) – 73


OKRĘG NR 11 –
Kryniczno,
Cienin, Raków, Rogoż

  • POCIEJOWSKI Ernest Cyprian (KWW Sylwii Miziniak) – 130
  • SKOWROŃSKA Grażyna Helena (KWW Jakuba Bronowickiego) – 95
  • STASZAK-KURZAWA Katarzyna Agata (KWW Razem Zrobimy Więcej) – 60
  • NOWAKOWSKI Jan (KWW Inicjatywa Obywatelska) – 50


OKRĘG NR 12 –
Psary

  • SZCZERBIK Jerzy (KWW Inicjatywa Obywatelska) – 124
  • NOWAK Renata Iwona (KWW Jakuba Bronowickiego) – 71
  • LIPKA Jerzy Zbigniew KWW Razem Zrobimy Więcej – 20


OKRĘG NR 13 –
Psary

  • ŁAMASZ Maciej Augustyn (KWW Inicjatywa Obywatelska) – 145
  • WAWRO Wojciech (KWW Jakuba Bronowickiego) – 83


OKRĘG NR 14 –
Szymanów

  • STOGA Sebastian Jarosław (KWW Jakuba Bronowickiego) – 200
  • ZIĘTEK Marcin Sebastian (KWW Marcina Ziętka) – 102


OKRĘG NR 15 –
Krzyżanowice

  • BEBŁOCIŃSKA Józefa (KWW Jakuba Bronowickiego) – 148
  • DROZD Jerzy Henryk (KWW Inicjatywa Obywatelska) – 143

 

 

Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum