Podziel się:

Obornicka Zima Artystyczna – informacja prasowa

poniedziałek 06th, Luty 2012 / 14:54 Autor:

jabal-wj     Twoją pasją jest muzyka? Śpiewasz, grasz w zespole, komponujesz? Teraz masz szansę się pokazać i zagrać jako support na profesjonalnej imprezie. Zgłoś się do pierwszej edycji powiatowego przeglądu zespołów muzycznych „Obornicka Zima Artystyczna”  
     Liczy się talent, dobra energia i zaangażowanie. To impreza dla młodych artystów z powiatu trzebnickiego, którzy stawiają pierwsze kroki w branży muzycznej i chcą spróbować swoich sił.
     Głównym celem przeglądu jest wspieranie talentów oraz promocja kultury w regionie.

- Mamy uzdolnioną młodzież pełną pasji, energii i pomysłów. Jednak początkującym artystom często brakuje szansy na zaprezentowanie swojego dorobku szerszej publiczności. Stąd pomysł na powiatowy przegląd zespołów muzycznych – mówi Jarosław Krupiewski, prezes fundacji Jabal-Wj organizującej przegląd.
     W konkursie mogą wziąć udział kapele, które do 21 lutego prześlą zgłoszenie zawierające jeden autorski utwór w formacie MP3 wraz z informacją o zespole na adres fundacjajabal@gmail.com
     Organizator wybierze dziesięcioro finalistów, którzy zagrają 3 marca w Obornickim Ośrodku Kultury. Występy młodych muzyków oceniać będzie jury. Zasiądą w nim m.in. burmistrz Obornik Ślaskich Sławomir Błażewski, producent muzyczny PMX mający na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Mrozu, Maria Peszek, K.A.S.T.A., Trzeci Wymiar, Peja czy L.U.C. oraz Leszek Pawlak – zastępca dyrektora Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu oraz członek i założyciel fundacji JABAL-WJ.
     Jest o co walczyć! Zwycięzca przeglądu już w tym roku będzie rozgrzewał publiczność jako support przed koncertem jednej z gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej.
     Impreza organizowana jest przez fundację Jabal-WJ przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, Gminą Oborniki Śląskie, firmą Suedzucker Polska oraz Dolnośląską Szkołą Wyższą.
     Koncert finałowy Obornickiej Zimy Artystycznej startuje 3 marca o godzinie 15:30 w Obornickim Ośrodku Kultury, ul. Dworcowa 26, Oborniki Śląskie. Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje na stronie www.facebook.pl/fundacjajabal\

obornicka-zima-artystyczna

Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum