Podziel się:

Omnibusy Rady Gminy Wisznia Mała

piątek 12th, Grudzień 2014 / 12:26 Autor:

Przyglądając się nowym składom poszczególnych stałych komisji Rady Gminy Wisznia Mała można dojść do wniosku, że ośmiu radnych spośród piętnastu posiadło wiedzę absolutną. Znają się dosłownie na wszystkim.

Posiadają wiedzę na temat  rolnictwa, rozwoju obszarów wiejskich, zagospodarowania przestrzennego, ekonomii budżetowej, finansów, inwestycji, gospodarki komunalnej, ochrony środowiska, spraw społecznych i młodzieży.

Czy jest jakaś dziedzina wiedzy, której jeszcze nie posiedli? Czy jest jakaś komisja do której się nie zapisali? Nie wiem jakie szkoły pokończyli, czy może to nasze małowiszeńskie powietrze tak działa na ich umysły, czy ewentualnie – co niektórym -  Uniwersytet Trzeciego Wieku przekazuje tak ogromną wiedzę – naprawdę jestem pełen podziwu.

Bebłocińska Józefa

  1. Przewodnicząca Komisji Budżetu, Finansów i Inwestycji
  2. Członek Komisji Rewizyjnej
  3. Członek Komisji Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Zagospodarowania Przestrzennego
  4. Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  5. Członek Komisji Spraw Społecznych i Młodzieży

Konieczna – Kujawa Dorota

  1. Członek Komisji Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Zagospodarowania Przestrzennego
  2. Członek Komisji Budżetu, Finansów i Inwestycji
  3. Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  4. Członek Komisji Spraw Społecznych i Młodzieży

Miziniak Sylwia Katarzyna

  1. Przewodnicząca Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  2. Członek Komisji Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Zagospodarowania Przestrzennego
  3. Członek Komisji Budżetu, Finansów i Inwestycji
  4. Członek Komisji Spraw Społecznych i Młodzieży

Ottenbreit Małgorzata

  1. Przewodnicząca Rady Gminy
  2. Członek Komisji Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Zagospodarowania Przestrzennego
  3. Członek Komisji Budżetu, Finansów i Inwestycji
  4. Członek Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  5. Członek Komisji Spraw Społecznych i Młodzieży

Pociejowski Ernest Cyprian

  1. Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych i Młodzieży
  2. Członek Komisji Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Zagospodarowania Przestrzennego
  3. Członek Komisji Budżetu, Finansów i Inwestycji
  4. Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Stawiński Piotr

  1. Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Zagospodarowania Przestrzennego
  2. Członek Komisji Budżetu, Finansów i Inwestycji
  3. Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  4. Członek Komisji Spraw Społecznych i Młodzieży

Stoga Sebastian Jarosław

  1. Członek Komisji Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Zagospodarowania Przestrzennego
  2. Członek Komisji Budżetu, Finansów i Inwestycji
  3. Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  4. Członek Komisji Spraw Społecznych i Młodzieży

Synowiec Władysław

  1. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  2. Członek Komisji Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Zagospodarowania Przestrzennego
  3. Członek Komisji Budżetu, Finansów i Inwestycji
  4. Członek Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  5. Członek Komisji Spraw Społecznych i Młodzieży

Rada Gminy ze swojego grona może powoływać stałe i doraźne komisje do określonych zadań, ustalając przedmiot działania oraz skład osobowy (USTAWA z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym).

Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

1 Comments on “Omnibusy Rady Gminy Wisznia Mała

  • Andrzej Podrez Post author

    Na życzenie Czytelników pełne składy Stałych komisji Rady Gminy

    Komisja Rewizyjna

    Przewodniczący: Synowiec Władysław

    Członkowie:

    Bebłocińska Józefa
    Puchacz Jerzy Teodor

    Komisja Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Zagospodarowania Przestrzennego

    Przewodniczący: Stawiński Piotr

    Członkowie:

    Bebłocińska Józefa
    Konieczna – Kujawa Dorota
    Łamasz Maciej Augustyn
    Miziniak Sylwia Katarzyna
    Ottenbreit Małgorzata
    Ozimek Łukasz Krzysztof
    Pociejowski Ernest Cyprian
    Stoga Sebastian Jarosław
    Synowiec Władysław
    Szczerbik Jerzy

    Komisja Budżetu, Finansów i Inwestycji

    Przewodniczący: Bebłocińska Józefa

    Członkowie:

    Drabiak Janina Elżbieta
    Konieczna – Kujawa Dorota
    Łamasz Maciej Augustyn
    Miziniak Sylwia Katarzyna
    Ottenbreit Małgorzata
    Pociejowski Ernest Cyprian
    Stawiński Piotr
    Stoga Sebastian Jarosław
    Synowiec Władysław
    Szkolny Tomasz

    Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

    Przewodniczący: Miziniak Sylwia Katarzyna

    Członkowie:

    Bebłocińska Józefa
    Drabiak Janina Elżbieta
    Konieczna – Kujawa Dorota
    Ottenbreit Małgorzata
    Ozimek Łukasz Krzysztof
    Pociejowski Ernest Cyprian
    Puchacz Jerzy Teodor
    Skotny Stanisław Andrzej
    Stoga Sebastian Jarosław
    Synowiec Władysław

    Komisja Spraw Społecznych i Młodzieży:

    Przewodniczący: Pociejowski Ernest Cyprian

    Członkowie:

    Bebłocińska Józefa
    Konieczna – Kujawa Dorota
    Miziniak Sylwia Katarzyna
    Ottenbreit Małgorzata
    Skotny Stanisław Andrzej
    Stawiński Piotr
    Stoga Sebastian Jarosław
    Synowiec Władysław
    Szczerbik Jerzy
    Szkolny Tomasz

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum