Podziel się:

Pakt dla powiatu trzebnickiego?

środa 21st, Wrzesień 2011 / 11:51 Autor:

pakt     Trzech wrocławskich kandydatów do Sejmu RP: Piotr Babiarz z PiS, Tomasz Czajkowski z SLD i Michał Jaros z PO podpisali Pakt dla Wrocławia. 
     Wpaniała idea, zwłaszcza że polityce deklarują, iż wspólnie będą zabiegać min o zmianę priorytetów programu budowy autostrad i dróg ekspresowych tak, żeby połączenia między największymi metropoliami, takimi jak Wrocław i Poznań, powstały jak najszybciej. Chodzi oczywiście o drogę ekspresową S5.
     Postanowiłem poszukać na listach kandydatów do Sejmu RP mieszkańców powiatu trzebnickiego. W końcu są to politycy, którzy przynajmniej teoretycznie, powinni zabiegać o inwestycje i rozwiązania prawne, korzystne dla mieszkańców powiatu w którym mieszkają.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
(cyfra przed nazwiskiem to miejsce na liście)

  • 12 – Węgrzynowicz Sławomir Andrzej
    historyk, Oborniki Śląskie, nie należy do partii politycznej
  • 27 – Sokołowski Mariusz Dariusz
    prawnik, Psary, członek partii Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

  • 15 – Wrzesińska Barbara Aktywny
    doradca podatkowy, Oborniki Śląskie, nie należy do partii politycznej
  • 18 – Tracz Andrzej Adam
    logistyk, Oborniki Śląskie, członek partii Polska Jest Najważniejsza

Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

  • 18 – Padiasek Aleksandra
    technik ekonomista, Kryniczno ???, popierana przez partię SLD
  • 25 – Śmiałek Danuta Maria
    nauczycielka, Oborniki Śląskie, członek partii SLD

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Ruch Palikota

  • brak kandydata mieszkającego w powiecie trzebnickim (wg informacji podanej na stronie PKW)

Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  •  7 – Hurkot Jan
    trener, Prusice, nie należy do partii politycznej
  • 11 – Wiraszka Joanna
    urzędnik, Pawłów Trzebnicki, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy – Sierpień 80

  • brak kandydata mieszkającego w powiecie trzebnickim (wg informacji podanej na stronie PKW)

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

  • 9 – Łapiński Marek
    nauczyciel, Trzebnica, członek partii Platforma Obywatelska RP
  • 23 – Dzierzgowska-Herman Dobrosława Maria
    inżynier ogrodnictwa, Oborniki Śląskie, członek partii Platforma Obywatelska RP

Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke

  • 14 - Chomąt Agnieszka Ewelina
    logistyk, Dębnica, nie należy do partii politycznej

Dla dociekliwych: www.wybory2011.pkw.gov.pl//geo/020000/pl/okr-3.html

Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum