Podziel się:

Produkty FM GROUP zdobywają nowe rynki.

wtorek 14th, Czerwiec 2011 / 15:36 Autor:

     Bliskie sąsiedztwo Wrocławia przyciąga do gminy Wisznia Mała coraz więcej nowych firm. Są również takie, które od kilku lat z naszej gminy prowadzą ekspansję na cały kraj, a nawet na cały świat. Do takich firm należy FM GROUP:

FM GROUP World

Produkty FM GROUP zdobywają nowe rynki

      W tym roku produkty firmy FM GROUP World, zlokalizowanej częściowo w Szewcach pod Wrocławiem, będą dostępne w dalekiej Szwecji i na Islandii. To kolejne z ponad 50 krajów na wszystkich kontynentach, które chce podbić pochodząca z Wrocławia firma.

     FM GROUP World to jeden z liderów branży MLM (marketing wielopoziomowy). To dynamicznie rozwijająca się firma z polskim kapitałem, z którą współpracuje w tej chwili ponad 570 tys. Dystrybutorów na całym świecie.
     Marka FM GROUP narodziła się w 2004 r. we Wrocławiu wraz z powstaniem firmy FM GROUP Polska. Początkowo sztandarowym produktem firmy były perfumy i wody perfumowane produkowane przez firmę Perfand w Psarach.
     Z czasem oferta produktów perfumeryjnych została poszerzona o kosmetyki do pielęgnacji ciała, a następnie wprowadzono chemię gospodarczą sprzedawaną pod marką FM GROUP FOR HOME, kosmetyki do makijażu FM GROUP MAKE UP, a nawet telefonię komórkową stworzoną specjalnie dla Dystrybutorów – FM GROUP Mobile.
     W 2007 r. produkty FM GROUP zaczęły z sukcesami zdobywać rynki zagraniczne.

     Dystrybutorami FM GROUP mogą być zarówno osoby fizyczne, jak i firmy. Za pomocą katalogów produktów Dystrybutorzy przedstawiają ofertę firmy swoim klientom oraz budują własne struktury sprzedaży, polecając możliwość zostania Członkiem Klubu FM GROUP.
     Produkty FM GROUP są dostępne wyłącznie u Dystrybutorów, poza tradycyjnymi punktami sprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu:

FM GROUP Polska Trawiński Artur
zakład główny:
ul. Żmigrodzka 247
51-129 Wrocław
adres korespondencyjny:
ul. Wrocławska 2a, Szewce
55-114 Wisznia Mała
tel. do Działu Zamówień: (71) 327 00 00, 727 92 00 14
e-mail: zamowienia@perfumy.fm
www.fmgroup.pl

Przykładowe produkty:

sunny-breeze

     Zapachy do odkurzacza w postaci nasączonego perfumami wkładu to nowość w ofercie produktów dla domu FM GROUP FOR HOME.

 

 

 

lakiery

     Wiosną seria kosmetyków do makijażu FM GROUP MAKE UP poszerzona została m.in. o lakiery do paznokci w odcieniach klasycznych czerwieni oraz nowoczesnych szarości, błękitów i granatów.

 

Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum