Trzebnica bez tajemnic – 21.05.2016 (sobota)

W ramach cyklu wycieczek „Cudze chwalimy, swego nie znamy. Razem zobaczmy, co posiadamy” zapraszamy na kolejną bezpłatną wycieczkę tym razem do Trzebnicy, która odbędzie się już w sobotę, 21.05.2016 r. Spotykamy się o 10:15 przy szkole w Psarach. Wyjazd z Ramiszowa o 10:39.

Więcej

Jabłka dla Psar, Szymanowa i Krzyżanowic

Już w najbliższy czwartek (5 maja 2016 r.) do Psar przyjedzie transport darmowych jabłek dla Mieszkańców Psar, Szymanowa i Krzyżanowic.

Akcję zorganizowali: Stowarzyszenie Uniwersytet Dorosłego Człowieka oraz radna powiatu trzebnickiego Marzanna Jurzysta-Ziętek dzięki wsparciu Fundacji „Potrafię Pomóc” oraz Pana Edwarda Ptaka i Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Wisznia Mała „Integracja”.

Na terenie Psar dystrybucję koordynuje Stowarzyszenie „Integracja” oraz Rada Sołecka Psar.

Dla każdej rodziny przygotowano skrzynkę jabłek (ok. 22 kg). Jabłka są darmowe a skrzynki nie podlegają zwrotowi.

Dystrybucja odbywa się na zasadach wolontariatu, dlatego prosimy o pomoc osoby, które mają możliwość dostarczyć jabłka swoim sąsiadom, kontakt:

Jabłka na terenie Psar można odebrać w poniższych miejscach:  Więcej

Wycieczka rowerowa – 7.05.2016 (sobota)

W ramach cyklu wycieczek „Cudze chwalimy, swego nie znamy. Razem zobaczmy, co posiadamy” zapraszamy na inauguracyjną wycieczkę rowerową po gminie Wisznia Mała, która odbędzie się już w sobotę, 7.05.2016 r., zbiórka o godz. 11:00 przy szkole podstawowej w Psarach.

Podczas wycieczki towarzyszyć nam będą członkowie Klubu „Rowerówka”, który na co dzień działa przy szkole w Krynicznie.

Więcej