Całodniowe spotkanie z DZMiUW ws. budowy wałów powodziowych – 2.07.2015

Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu zaprasza zainteresowanych Mieszkańców Psar, Krzyżanowic i Szymanowa – właścicieli nieruchomości – na spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 02.07.2015r. w godzinach 10:00-18:30 w budynku szkoły podstawowej w Psarach.

Celem spotkania jest zapoznanie zainteresowanych z wycenami zawierającymi wysokości odszkodowań z zajęcia nieruchomości w obszarze realizacji kontraktu budowlanego – Modernizacja i budowa wałów przeciwpowodziowych rzeki Widawy.

W trakcie spotkania będzie można również uzyskać informacje o realizacji projektu, aktualnym stanie sprawy rozpatrywania przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju odwołań od decyzji nr 25/14 i 26/14. Będzie również możliwe podpisanie protokołów uzgodnienia wysokości odszkodowań za zajęcia czasowe i protokołów przejęcia nieruchomości.

W przypadku gdyby zainteresowane osoby oczekiwały rozszerzenia zakresu informacji, DZMiUW prosi o kierowanie pytań na adres mejlowy: wwwpiu@dzmiuw.wro.pl do dnia 30.06.2015r.

One thought on “Całodniowe spotkanie z DZMiUW ws. budowy wałów powodziowych – 2.07.2015

  1. Ostatnio wały z worków pomogły do czasu gdy woda wyrównała poziom wylewając studzienkami na deszczówkę . Proszę zwrócić uwagę na ten problem .