Budowa kanalizacji na Widawie – od soboty 19.03.2016 utrudnienia w ruchu

Jak informuje wrocławski ZDiUM od soboty, 19 marca 2016 r. na ul. Sułowskiej rozpocznie się budowa kanalizacji. W związku z tym  wjazd do miasta od strony Trzebnicy będzie możliwy wyznaczonymi trasami objazdu.

Ruch kołowy w relacji wyjazdowej będzie się odbywał normalnie.

Jak informuje MPWiK, w celu zminimalizowania utrudnień, prace na ulicy Sułowskiej zostały podzielone na trzy etapy. Dla kierowców wyznaczono następujące objazdy zamkniętego odcinka ulicy Sułowskiej.

Samochody osobowe

Dla pojazdów osobowych przygotowano objazd przez osiedle Widawa ulicami: Fryzjerską, Markowskiego (przy cmentarzu nad Widawą) i Księgarską. Powrót na ul. Sułowską na wysokości hotelu Jasek.

Pojazdy ciężarowe do 15t

Objazd dla pojazdów ciężarowych  o masie do 15 ton zostanie poprowadzony przez Psary (ul. Parkową) i Krzyżanowice do ul. Kamieńskiego we Wrocławiu.

Pojazdy ciężarowe powyżej 15t

Dla pojazdów o masie przekraczającej 15 ton wytyczono z Trzebnicy przez Oborniki Śląskie i drogą wojewódzką nr 342 do Wrocławia (ul. Pełczyńska).

Ruch na zwężonym odcinku będzie odbywał się wahadłowo ze sterowaniem sygnalizacją świetlną.

Inwestor robót – Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji – deklaruje termin ukończenia zadania na tym odcinku na 31 maja 2016 r.

na podstawie komunikatu ZDiUM:
http://www.zdium.wroc.pl/news/show/2268
dostęp: 17.03.2016 r. godz. 20:00

Comments are closed.