Drugi Charytatywny Bal Andrzejkowy – relacja


19 listopada 2011 r. w świetlicy w Krynicznie odbył się drugi Charytatywny Bal Andrzejkowy na rzecz szkoły podstawowej w Psarach. Organizacją imprezy, jak w zeszłym roku, pokierowały p. Aneta Leszczyszyn i p. Aneta Fendynkiw. W przedsięzwięciu pomogli Sołtys i członkowie Rady Sołeckiej Psar, Grupy Odnowy Psar,  nauczyciele ze szkoły podstawowej i mieszkańcy Psar. Cały dochód z balu został przekazany na rzecz skoły podstawowej w Psarach.

W kuchni praca wre…

Przygotowania do balu rozpoczęły się już pod koniec września by zakończyć się intensywną pracą w tygodniu poprzedzającym bal.

 Barszcz do krokietów musi być dobry!

18 listopada w piątkowe popołudnie do świetlicy w Krynicznie została opanowana przez grupę organizacyjną. Ekipy kuchanna, porządkowa i dekoracyjna przez trzy dni ciężko pracowały, by przygotować  bal andrzejkowy.

DJ Łukasz z ekipą

Impreza zacząła się o 20. Goście wyśmienicie się bawili przy muzyce i zabawach serwowanych przez DJa Łukasza aż do godziny 4.

Tańce, tańce,… tańce…

Niedzielne popołudnie organizatorzy spędzili porządkując świetlicę.

 

Szczególne podziękowania organizatorzy kierują do:

  • Gości, którzy swoją obecnością wsparli całą inicjatywę,
  • Mieszkańców Psar: Marty Renik, Małgorzaty i Marcina Staśkiewiczów, Nauczycieli ze szkoły podstawowej w Psarach: Iwony Dudy, Elżbiety Komarzyńskiej, Hanny Sobiech, Alicji Szymanowskiej, Bożeny Wojtaś – za pomoc w przygotowaniu balu,
  • Mieszkanek Psar: Bożeny Czubali, Katarzyny Mazur, Renaty Nowak, Kamili Wawro,  - za upieczenie ciast,
  • Urszuli Klemczyńskiej – za przygotowanie dekoracji na stoły.

Comments are closed.