Podziel się:

Qltowy zapach z Szewc

piątek 29th, Czerwiec 2012 / 23:00 Autor:

     Męska woda perfumowana FM 329 by Federico Mahora od FM GROUP została nagrodzona godłem Qltowy Kosmetyk 2012.
     To prestiżowe wyróżnienie najlepszym kosmetykom w kraju przyznaje branżowy magazyn „Kosmetyki” oraz jury, w skład którego wchodzą lekarze, kosmetolodzy oraz dziennikarze, a także aktorka Jolanta Fraszyńska i prezenter Marcin Prokop.
     To już druga nagroda w Qltowym Konkursie przyznana produktom FM GROUP z Szewc: rok temu doceniony został cukrowy peeling do ust FM GROUP MAKE UP.

     Woda perfumowana FM 329 została nagrodzona w kategorii: Zapachy męskie – polskie. „Zapach utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Działa orzeźwiająco i pobudzająco. (…) Przystępna cena, trwałość zapachu, klasyczne nuty – to przypadło do gustu i damskiej, i męskiej części jurorskiego składu” – napisano w uzasadnieniu decyzji.
     Uroczysta gala, w czasie której wręczono statuetki Qltowy Kosmetyk 2012, odbyła się 27 czerwca w warszawskiej Villi Foksal. Nominacje do nagrody otrzymały także dwa inne produkty FM GROUP: zmywacz do paznokci (w kategorii: Pielęgnacja paznokci, dłoni i stóp – kosmetyki polskie) oraz kolekcja Skin Lab (w kategorii: Kosmetyki męskie – polskie).
     Nagrodzony zapach męski FM 329 jest zmysłowy i nowoczesny. Splatają się w nim nuty bergamotki i lawendy, połączone z aromatami wetiweru, anyżu i czarnego pieprzu. Jest wprost stworzony dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego pragną i śmiało do tego dążą. Na uwagę zasługuje także jego trwałość.

Informacja prasowa
www.fmworld.com

Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum