Podziel się:

Rozpoczęła się rozbudowa parku w Wysokim Kościele

poniedziałek 16th, Luty 2015 / 13:02 Autor:

Największy zestaw sprawnościowy parkour z linii SkySet, produkowany przez firmę Muller z Jelcza właśnie jest montowany w parku w Wysokim Kościele. Montaż tego urządzenia to część działania jakie realizuje Stowarzyszenie Wysoki Kościół: Park w Wysokim Kościele miejscem odpoczynku i rekreacji dla turystów i lokalnej społeczności. Południowa Brama Kocich Gór – Małowiszeńskie Centrum Hikingu. Projekt jest finansowany w ramach „małych projektów” PROW 2007-2013, budżetu Gminy Wisznia Mała oraz środków Stowarzyszenia.

Urządzenie ma 2,6 m wysokości i będzie zajmowało powierzchnię 45 m2 (67 m2 licząc ze strefą bezpieczeństwa). Zestaw jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku powyżej 9 lat . Jak twierdzi producent, urządzenie zaprojektowano z bardzo precyzyjną dokładnością zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkownika. Cała konstrukcja wykonana jest z rur okrągłych ze stali nierdzewnej, łączników kulowych, płyt z tworzywa sztucznego HDPE oraz podestów wykonanych z tworzywa kompozytowego.

Firma Muller powstała w wyniku połączenia niemieckiej firmy z ponad trzydziestoletnią tradycją w branży wyrobów rekreacyjnych Fritz Müller GmbH z grupą polskich udziałowców. Zestaw jest objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.

Na zdjęciach: pierwsza część zestawu już w gruncie, kolejna jeszcze na przyczepie

parkour01

parkour02

baner

Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum