Podziel się:

Telewizja TVN poszukuje uczestników do programu kulinarno-rozrywkowego „Ugotowani” we Wrocławiu.

czwartek 23rd, Styczeń 2014 / 11:18 Autor:
Kategoria: Rozmaitości

Lubisz gotować? Jesteś osobą otwartą i towarzyską? Chcesz wziąć udział w szóstej edycji programu „Ugotowani”, wygrać 5 tysięcy złotych i przeżyć kulinarną przygodę swojego życia?

Telewizja TVN szuka chętnych do 29 stycznia 2014. Nagranie odcinka: 27 lutego – 03 marca 2014.

Kontakt: 519 520 329 – Julia Zeńczewska TVN; e-mail: j.zenczewska@tvn.pl.

Program można obejrzeć w niedzielę o 18 lub poprzez linki na stronie www.ugotowani.tvn.pl – mówi Julia Zeńczewska z Redakcji Ugotowanych. Szukamy ludzi o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach. Chcemy, aby na kolacjach w programie spotkały się osoby z przeróżnych środowisk. Nie jest to jedynie program kulinarno-rozrywkowy, ważna jest dla nas sytuacja spotkania pomiędzy osobami, które prawdopodobnie nie usiadłyby przy jednym stole, gdyby nie udział w programie. Uczestnicy wymieniają kulinarne doświadczenia, ale także dzielą się swoimi pasjami i poglądami, poznają się, dyskutują, biesiadują. 

Program ten polega między innymi na konkurencji kulinarnej, a także na pomysłowości i spotykaniu nowych osób. W każdym odcinku czwórka nieznanych sobie osób z jednego miasta, teraz z Wrocławia, a w ogóle między innymi z Krakowa, Warszawy, Poznania … spotyka się na organizowanych kolejno w ich mieszkaniach kolacjach. Uczestnicy przygotowują 3-daniowe przyjęcia, np. pod hasłem: wieczór kuchni włoskiej, kuchnia filmowa, kuchnia ludowa itp.. Mogą też wymyślić wspólne zabawy, gry, występy artystyczne itp..

Po każdej kolacji reszta uczestników ocenia osobę przygotowującą przyjęcie. Najlepszy wygrywa nagrodę: 5000zł. Zależy nam na pomysłowych, oryginalnych osobowościach, ludziach ciekawych świata i innych ludzi!
Chcemy spotkać się z przedstawicielami różnych zawodów, o różnych zainteresowaniach, którzy nie zajmują się profesjonalnie gotowaniem, nie uczą się w szkole gastronomicznej, ale ich pasją jest gotowanie.

Chciałabym najpierw  porozmawiać z Kandydatami telefonicznie. Następnie spotkamy się z wybranymi osobami na krótkim spotkaniu w domu kandydata w terminie: 3-6 luty 2014. Z wybraną 4 uczestników nagrywamy program w terminie: 27 lutego – 03 marca 2014. Szukamy chętnych do 29 stycznia.

ugotowani-zaproszenie

Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum