Podziel się:

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów zaprasza na konferencję Wiejska Polska

czwartek 11th, Kwiecień 2013 / 17:44 Autor:
Kategoria: Rozmaitości

     Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów od ponad 20 lat zajmuje się wspieraniem szeroko rozumianego rozwoju obszarów wiejskich. W ramach tych działań wydaje liczne publikacje oraz  organizuje m.in. warsztaty, szkolenia i konferencje.
Jedna z tych konferencji tradycyjnie towarzyszy organizowanej przez Stowarzyszenie Krajowej Pielgrzymce Sołtysów i Środowisk Wiejskich do Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu.
Wzorem lat ubiegłych w dn. 25-26 maja br. odbędzie się debata środowisk wiejskich pn. „Wiejska Polska” pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.
Konferencja będzie poświęcona podsumowaniu minionego okresu finansowania, ale przede wszystkim będzie traktować o nowym okresie wsparcia z UE na obszarach wiejskich.

      Stowarzyszenie serdecznie zaprasza do udziału w tym wydarzeniu. Poniżej program konferencji. Ze względów organizacyjnych prosi się o potwierdzenie swojej obecności do 25 kwietnia br. Zgłoszone w ten sposób osoby otrzymają imienne karty wstępu umożliwiające wzięcie udziału w konferencji.
Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z p. Ewą Kamińską (tel. 797-901-111, e-mail: e.kaminska@kss.org.pl).

Trzebnica24.eu – wieści z powiatu trzebnickiego

Dodaj komentarz

Skomentuj na Facebook-u

Obserwuj na Facebook-u

Archiwum